E-Board Levha

E BOARD ( Compact Density Fibreboard)

E Board, ahşap sektörüne yeni nesil suya dayanıklı panel olarak sunduğumuz, Kompakt yoğunluğunda lifli bir levhadır. Tüm sektörde özelikle suya dayanımı talep edilen her mekanda kullanıla bilinir. Özelikle tercih edilen alanlar; WC kabinleri (Cubicle system), Soyunma dolapları, banklar, pisuar ve iç mekan yüzey kaplamalarında kullanılır. E board , 1150 kg/m3 -1250 kg/m3 yoğunluk standartlarında üretilmekle beraber istek üzerine 1400 kg/m3 yoğunlukta üretile bilmektedir. Standart kalınlık olarak 12mm olmakla beraber talepler doğrultusunda tablodaki kalınlık ve ölçülerde üretilme imkanı mevcuttur.
 

 

E board özelik olarak;

• Özel tasarımlar ve dekorasyon alanlarında, CNC işlemlerinin daha elverişli olmasının getirdiği mükemmel avantajları sağlamaktadır.
• Plaka yüzeylerindeki dönme eğilimlerini yok sayılacak kadar azdır.
• Özellikle İÇ MEKAN kaplamalarında başvurulacak avantajlı yapısı ile  ilk kolay uygulama imkanı sağlamaktadır.
• Tüm özellikleri ile birlikte tüm mobilya ve dekarasyon uygulamalarını kolaylaştıran,hızlandıran NİHAİ SONUCA  kalite katan ve tüm bunların karşılığında düşük maliyetler sunan bir üründür. 


Özel tasarımlar ve bu tasarımların uygulandığı özel projeler , özel uygulamalar gerektirir. Özel uygulamalar ise ancak dikkatli bir seçim sonucunda gerçekleşir. Arzulanan YOĞUNLUĞUN üstündeki CDF kullanımları için en doğru tercih ERSÖZ GRUP  Ürünleri’dir.
Mimarlık, malzemenin işlevsel ve uyumlu bir biçime dönüştürülmesi sanatıdır. İşte bu muhteşem sanatı en iyi şekilde icra edebilmek için tasarımı,yoğunluk ve sağlamlığı bir arada yer alan malzemeye ihtiyacınız vardır. Sizlerin bu ihtiyacı ERSÖZ GROUP  tarafından E BOARD markası altında   yeni bir nefes , uygun ve sağlıklı yeni bir buluş olarak karşılanmaktadır.

40 yılı aşkın sektör tecrübesi, Profosyonel ve Güler yüzlü hızlı hizmet kalitesi ve çevreye duyarlı E board  ürünü ile diğer firmalardan ayrılan ERSÖZ GROUP .

 

 

Uygulama Resimleri

Grey Sigorta Destek
Müşteri Destek Ekibimiz Sorularınızı Yanıtlamak İçin Burada.
Merhaba ; Nasıl Yardımcı Olabilirim ?